wtorek, 21 sierpnia 2018 roku

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Gdyni

rys: Idalia Gorycka kl. III gim A

Wakacyjne życzenia

Dodano: piątek, 22 czerwca 2018 roku
Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas odpoczynku - wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, odpoczywając w ruchu podczas wspólnych, tych bliskich i dalekich - na koniec świata wakacyjnych wyjazdów, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami.

Jesteśmy pewni, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym 2018/2019. Życzymy wszystkim naszym uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były bezpieczne, spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy za cały rok szkolny 2017/2018.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Gdyni

Rada pedagogiczna

Dodano: piątek, 10 sierpnia 2018 roku
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 serdecznie zaprasza grono pedagogiczne na posiedzenie rady pedagogicznej, które odbędzie się 29 sierpnia 2018 roku o godzinie 10.00.

Zebranie z rodzicami dzieci przyjętych do Szkoły Podstawowej nr 46

Dodano: piątek, 10 sierpnia 2018 roku
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 serdecznie zaprasza rodziców dzieci przyjętych do Szkoły Podstawowej nr 46 na spotkanie, które odbędzie się 29 sierpnia 2018 roku dla klas „0” o godz. 17:00, a klasy I o godz. 18:00 w stołówce szkolnej.