czwartek, 19 kwietnia 2018 roku

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Warsztaty filmowe

Dodano: czwartek, 1 marca 2018 r
Podczas ostatnich dwóch dni 27.02-1.03.2018 roku zespół uczestników szkolnego koła filmowego uczestniczył w warsztatach filmowych, które miały miejsce w studiach Gdyńskiej Szkoły Filmowej. W ramach konkursu Junior Biznes Gim nasi uczniowie uczyli się realizować projekty filmowe, od etapu pisania scenariusza filmowego, aż po udzielanie wywiadów po premierze filmu. Podczas swojej pracy zespół zrealizował krótką formę filmową, pt "Konflikt".

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z warsztatów

20 lutego 2018 roku zespół uczniów, uczestników szkolnego koła filmowego, miał przyjemność uczestniczyć w bardzo ciekawych warsztatach organizowanych w ramach projektu JUNIOR BIZNES GIM z inicjatywy Prezydenta Miasta Gdyni.  Celem konkursu jest motywowanie młodzieży do działania na rzecz społeczności lokalnej, kształtowanie umiejętności pracy w grupie, zapoznanie z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny ekonomii, pobudzanie kreatywności i innowacyjności oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych w praktyce.

W ramach kategorii „Junior Biznes GIM” uczestnicy konkursu stworzą film na temat: „Co znaczy być przedsiębiorczym?”. Zespół uczniów na dzisiejszych warsztatach z zarządzania projektami miał okazję przygotować się do realizacji swojego projektu filmowego.