wtorek, 22 maja 2018 roku

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Wyróżnienie w Małych Formach Teatralnych

Dodano: wtorek, 24 kwietnia 2018 r
Grupa teatralna „Teatromani”, złożona z uczniów klas gimnazjalnych, pod opieką p. Ludwiki Robakowskiej oraz p. Izabeli Ebel przeszła do finałów konkursu „Małych Form Teatralnych”, zorganizowanego przez komendę gdyńskiej policji, który odbył się 24.04.2018r. Na gali finałowej grupa otrzymała wyróżnienie i nagrodę w postaci mikrofonu wokalnego. W zespole teatralnym uczestniczyli: Klaudia Szoka, Ewa Piekarz, Eliza Fiodorczuk, Karolina Rączka, Idalia Gorycka, Weronika Chaniewska, Patryk i Filip Niżnikowscy, Kacper Partyka, Wojciech Zawiślański.