wtorek, 16 stycznia 2018 roku

Koła Zainteresowań 2017/2018

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest pan Andrzej Gogola.

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Jolanta Fitek.

"Myślenie ma przyszłość" - konkurs

Dodano: niedziela, 15 października 2017 r
Serdecznie zapraszamy do udziału w I Międzyszkolnym Konkursie "Myślenie ma przyszłość, czyli po co nam ta szkoła?”.

Zapraszamy 2-osobową grupę uczniów z klas VII szkoły podstawowej oraz klas II i III gimnazjum pod kierunkiem nauczycieli. Uczniowie wspólnie odpowiadać będą na pytania z następujących przedmiotów: matematyka, chemia, fizyka, biologia i geografia. Zagadnienia, które będą przedmiotem rywalizacji uczniów, obejmują wiedzę matematyczną i przyrodniczą w praktyce – w sytuacjach mających zastosowanie w życiu codziennym.

Konkurs składa się z dwóch etapów: szkolnego i gminnego.

I etap: 20. 02. 2018r. (wtorek) - test odbędzie się w macierzystych szkołach
II etap: 10. 05. 2018r. (czwartek) - odbędzie się w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 4 w Gdyni (ul. Chwaszczyńska 26, 81-571 Gdynia).

Zgłoszone szkoły przeprowadzą jednakowy test, na podstawie którego wybiorą najlepszy zespół 2-osobowy (osobno z klas VII i klas II i III gimnazjum).
Aby wziąć udział w konkursie, nauczyciel – opiekun powinien w terminie do końca grudnia 2017 roku przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia na jeden z niżej podanych adresów e-mailowych.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy.

Zapraszamy i pozdrawiamy

Tamara Błażewicz