środa, 12 grudnia 2018 roku
Konkursy 2018/2019
Konkursy 2017/2018

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Magdalena Szliep

Myślenie ma przyszłość 2019

Serdecznie zapraszamy do II edycji Międzyszkolnego Konkursu "Myślenie ma przyszłość, czyli po co nam ta szkoła?" Konkurs jest przeznaczony dla uczniów z kl. VIII SP oraz III gimnazjum. W tym roku uczniowie wspólnie odpowiadać będą na pytania z trzech przedmiotów: matematyka, chemia i fizyka. Na zgłoszenia czekamy do końca grudnia 2018r.

Zapraszamy 2-osobową grupę uczniów z kl. VIII SP oraz III gimnazjum wraz z opiekunem. W tym roku uczniowie wspólnie odpowiadać będą na pytania z trzech przedmiotów: matematyka, chemia  i fizyka.  Zagadnienia, które będą  przedmiotem rywalizacji uczniów, obejmują wiedzę matematyczną i przyrodniczą w praktyce – w sytuacjach mających zastosowanie w życiu codziennym.

Uwagi organizacyjne:
Konkurs adresowany jest do uczniów klas VIII szkoły podstawowej oraz klasy III gimnazjum pod kierunkiem nauczycieli.
Konkurs składa się z dwóch etapów: szkolnego i gminnego. I etap odbędzie się  w lutym/marcu (w macierzystych szkołach), a II etap -  w maju 2019 r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 4 w Gdyni (ul. Chwaszczyńska 26, 81-571 Gdynia).

Dokładny harmonogram konkursu zostanie przesłany uczestnikom w terminie późniejszym.
Wewnątrzszkolne etapy konkursu odbędą się w lutym/marcu. Zgłoszone szkoły przeprowadzą we własnym zakresie jednakowy test, na podstawie którego wybiorą  najlepszy zespół 2-osobowy.
Aby wziąć udział w konkursie, nauczyciel – opiekun powinien w terminie do końca grudnia 2018 roku przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia na jeden z niżej podanych adresów e-mailowych.

– Etap I: 28.02.2019 r., do godz. 14:00 w macierzystych szkołach
- Etap II: 9.05.2019 r., godz. 10:00, średnia sala gimnastyczna, ZSP nr 4 w Gdyni.

Zapraszamy do czytania regulaminu konkursu i pobierania karty zgłoszeniowej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy. Zapraszamy  i pozdrawiamy

Tamara Błażewicz
Lucyna Grochowska (lucyna565@wp.pl)