sobota, 4 lipca 2020 roku

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest Pan Andrzej Gogola

Kliknij na informację z lewej strony, która Ciebie interesuje

rys: Liwia

Szanowni Rodzice! Drogie dzieci!

Dodano: wtorek, 26 czerwca 2020 roku
Dobiega końca rok szkolny 2019/2020. Nic nie zapowiadało, że będzie to rok szczególny. W marcu zmieniła się rzeczywistość i nasze przedszkole z dnia nadzień zostało zamknięte. Zarówno my – nauczyciele,Wy i Wasi rodzice musieliśmy stawić czoła nowym wyzwaniom. Udało się! Dziękujemy za Waszą cierpliwość, wsparcie swoich pociech w tym trudnym czasie. Dziękujemy za ciepłe słowa skierowane do nas, dziękujemy także za konstruktywną krytykę.

Wierzymy, że w nowym roku szkolnym wychowawcy powitają swoich przedszkolaków, a przedszkolaki spotkają swoich kolegów i koleżanki. Żegnamy się z absolwentami, którzy od nowego roku rozpoczną edukację w szkole, w której będzie bezpiecznie i normalnie! Tymczasem życzymy Wam udanych, pełnych wrażeń wakacji. Odpoczywajcie, korzystajcie ze słońca, świeżego powietrza, realizujcie swoje pasje i marzenia, nie zapominając o zdrowiu własnym i swojego otoczenia.

Do zobaczenia!
Dyrektor, wicedyrektorzy, nauczyciele
ZSP nr 4 w Gdyni

Przerwa wakacyjna

Dodano: wtorek, 23 czerwca 2020 roku
Nasze przedszkole będzie nieczynne w sierpniu 2020 roku.

Informacje dla rodziców dzieci nowo przyjętych

Dodano: wtorek, 23 czerwca 2020 roku
Uprzejmie prosimy pobrać deklarację, wypełnić i dostarczyć do przedszkola mailowo (zsp4.przedszkole57@gmail.com) lub osobiście do sekretariatu szkoły. Zajęcia wychowawczo – dydaktyczne rozpoczną się 1 września br. (wtorek)

Deklaracja 2020/2021 - plik

WAŻNE
Od września każdy rodzic zobowiązany jest posiadać i odbijać w czytniku przy wejściu Kartę Mieszkańca Gdyni, w celu naliczania pobytu dziecka w przedszkolu. Informacje dot. kart znajdują się na stronie www.gdynia.pl
Rejestracja: https://konto.um.gdynia.pl/registration

Dla osób upoważnionych do odbioru dziecka, niebędących mieszkańcami Gdyni należy wyrobić Białą Kartę – dostępną u wicedyrektor przedszkola.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA- wszystko podpisane:
kapcie na podeszwie antypoślizgowej, wygodne i łatwe do wkładania z zamkniętą piętą i zakrytymi palcami (podpisane), zapasowy komplet ubranek: majtki 2/3 pary, skarpetki, rajstopki, bluzka z krótkim i długim rękawkiem, spodnie/getry, spódniczka (w materiałowym i podpisanym worku + reklamówki na mokre, zabrudzone rzeczy), kubek, szczotka do mycia zębów, pasta do zębów. Poduszka i duży koc do leżakowania TYLKO DLA 3-LATKÓW (rocznik 2017)

Informacje dotyczące tzw. Wyprawki plastycznej oraz książek wspomagających przekazane zostaną na zebraniach grupowych w pierwszym tygodniu września

Dodano: piątek, 15 maja 2020 roku
Zgodnie z decyzjami władz Gdyni nasze przedszkole będzie funkcjonować od 18 maja 2020r. Przedszkole będzie czynne w godzinach 7.00-17.00 z zachowaniem reżimu sanitarnego w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Prosimy o zapoznanie się z dokumentami Bezpieczeństwo na czas pandemii

Procedura postępowania na wypadek zakażenia koronawirusem bądź zachorowania na COVID-19 pracownika lub dziecka w PRZEDSZKOLU NR 57

Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka w czasie zagrożenia epidemicznego w związku z emisją wirusa SARS-CoV-2 (COVID – 19) w PRZEDSZKOLU NR 57

Regulamin funkcjonowania w czasie zagrożenia epidemicznego w związku z emisją wirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) PRZEDSZKOLA NR 57

Ankieta dla rodzica/opiekuna prawnego dziecka Uczęszczającego do Przedszkola nr 57 w Gdyni

Dodano: poniedziałek, 8 czerwca 2020 roku
Z uwagi na reżim sanitarny na chwilę obecną nie planujemy żadnych zebrań z Rodzicami dzieci nowo przyjętych do przedszkola w roku szkolnym 2020/2021. O dalszych ustaleniach będziemy Państwa informować.

Mała Syrenka

Dodano: środa, 3 czerwca 2020 roku
1 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka w przedszkolu. Muzyki, tańców i dobrego humoru nikomu nie zabrakło. Główną niespodzianką był spektakl online teatru Qfer pt.: "Mała Syrenka". Wszystkim Dzieciom - i tym małym i tym większym życzymy samych pogodnych dni oraz wielu powodów do uśmiechu.

Zajączek Bączek

Dodano: poniedziałek, 11 maja 2020 roku
Dzieci z naszego przedszkola w swoich domach, dzięki Radzie Rodziców, miały możliwość obejrzenia przedstawienia TEATRU QFER pt. Zajączek Bączek. Wspaniali aktorzy przenieśli dzieci do świata marzeń i przygód małego zajączka. Bajka przybliżyła, jak ważną w życiu człowieka wartością jest przyjaźń, co stanowiło swoisty morał. Spektakl zainspirował dzieci do wykonania pracy plastycznej. Wiemy też, że dzieci bardzo przeżywały przygody głównego bohatera oraz żałowały, że nie mogą osobiście podziękować aktorom za ich grę.

Poprzednie wydarzenia można obejrzeć w archiwum przedszkola