poniedziałek, 21 października 2019 roku

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest Pan Andrzej Gogola

Przestrzeń dobrze zaprojektowana

Dodano: środa, 9 stycznia 2019 roku
Czy zastanawialiście się kiedyś, kto decyduje o tym, jak wyglądają ulice naszych miast? Czy możemy mieć na to jakiś wpływ? Jakie elementy trzeba wziąć pod uwagę, planując przestrzeń miejską? Na te i i wiele innych pytań odpowiedzi szukali uczniowie klasy VIa podczas wizyty w Biurze Rozwoju Gdańska.

Miejscy urbaniści opowiadali o swojej pracy i przygotowanych projektach. Szóstoklasiści mieli niebywałą okazję udziału w warsztatach z planowania przestrzennego. Każda grupa z dużym zaangażowaniem zaprojektowała ulicę, uwzględniając wiele uwarunkowań. Kreatywność młodych urbanistów spotkała się z dużym uznaniem. Dziękujemy prowadzącym za bardzo interesujące zajęcia i serdeczną atmosferę, w szczególności Pani Ewie Zajko, która nas do biura zaprosiła. To był naprawdę wartościowy i mile spędzony czas.