wtorek, 12 listopada 2019 roku

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest Pan Andrzej Gogola

Dodano: poniedziałek, 17 grudnia 2018 roku
„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.” „Mały Książę” Antoine de Saint-Exupéry

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w akcję „Żuraw dla hospicjum”. Akcja została zorganizowana w ramach Światowych Dni Origami. Uczniowie naszej szkoły wykonali 2806 żurawi techniką orgiami. Według wierzeń Japończyków są one wyrazem tęsknoty za zdrowiem, życiem i pokojem. Technika ta wymagała od młodych twórców ogromu cierpliwości, spokoju i samozaparcia. W ramach tej akcji dzięki pomocy, życzliwości i hojności ludzi o wielkich sercach udało nam się pozyskać i wesprzeć kwotą 2 327,40 zł działalność hospicjum dla dzieci BURSZYNOWA PRZYSTAŃ w Gdyni. Dzięki przychylności Muzeum Miasta Gdyni i Muzeum Emigracji uczniowie dwóch klas, które złożyły najwięcej żurawi będą mogli skorzystać z darmowego wstępu do muzeum. Serdecznie gratuluję!

Z całego serca dziękuję: Anna Domzała - organizator akcji