piątek, 24 września 2021 roku

Administratorem Danych Osobowych ADO w szkole jest Pan Andrzej Gogola

Kliknij na informację z lewej strony, która Ciebie interesuje

Dzień Przedszkolaka

Dodano: czwartek, 23 września 2021 roku
W poniedziałek obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Świętowaliśmy bawiąc się wspólnie, tańcząc i biorąc udział w różnych konkursach. Wysłuchaliśmy hymnu przedszkolaka, były zabawy z poduszkami, balonami, chustą animacyjną. Odbył się również pokaz mody piżamowej, bo ten dzień był inny niż zwykle. Urządziliśmy bowiem piżama party i wszystkie dzieci już od rana przyszły ubrane w piżamki. Panie kucharki upiekły przepyszne ciasto, a Rada Rodziców ufundowała prezenty dla każdej z grup: bańki mydlane, skakanki, piasek kinetyczny. Za wszystko serdecznie dziękujemy!

Kodeks Przedszkolaka

Dodano: piątek, 17 września 2021 roku
Nowy rok przedszkolny, nowe wrażenia, nowe przygody, nowa sala i zabawki, nowi i dawni koledzy oraz koleżanki - to wszystko, co nas czekało na początku września. Rok przedszkolny rozpoczęliśmy bardzo miło, dzieci w większości znające się z poprzedniej grupy powitały w swojej grupie nowych przyjaciół. Dzieci chętnie zapoznały się z zasadami panującymi w grupie oraz obiecały, że zasad tych będą przestrzegać. Już w drugim tygodniu udało się stworzyć Kodeks Przedszkolaka, który został zapieczętowany odciskiem palca każdego Świetlika. Życzymy sobie i innym grupom przedszkolnym dobrego roku i mnóstwa wrażeń

Dzień Kropki

Dodano: piątek, 17 września 2021 roku
15 września w naszej grupie obchodziliśmy Dzień Kropki. W związku z tym ważnym i nowym świętem Świetliki przyszły ubrane do przedszkola w odzież z motywami kropek. Z okazji tego święta bawiliśmy się kropkami. Panie przygotowały zabawy ruchowe, plastyczne oraz dydaktyczne - w rytm muzyki każdy musiał znaleźć swoją kropkę, liczyliśmy kropki, odejmowaliśmy, porównywaliśmy.

Wykonaliśmy również jesienne drzewo jako pracę grupową, stemplując balonami maczanymi w farbach. Pani również przeczytała dzieciom opowieść o Vasthi, wyjaśniła na podstawie treści opowiadania, co zapoczątkowało Dzień Kropki. Dzieci dowiedziały się też, co to jest za święto, a pani zachęciła dzieci, by były kreatywne i wytrwałe w tym, co robią. Dzień zakończyliśmy wspólnym zdjęciem.

Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do tak ważnego dnia, przedszkolaki wyglądały fantastycznie!

Poprzednie wydarzenia można obejrzeć w archiwum przedszkola